Розсувні ворота і хвіртки

Розсувні ворота

Висока технологічність системи, широка кольорова гама, можливість установлення різних за структурою, матеріалом і верхнім виконанням наповнень та їх комбінаціями дозволяють створити дійсно унікальні конструкції розсувних воріт і хвірток.

Конструкція готових виробів передбачає накладний і внутрішній варіанти установки наповнення. Спеціальні профілі штапика забезпечують установлення наповнення шириною до 45 мм. За умови внутрішнього варіанту встановлення і фіксації - наповнення здійснюється в паз профілю рами, за умови накладного варіанту - безпосередньо на профіль рами.

На бажання замовника можливе виготовлення полотна воріт або хвіртки із суцільним, розрідженим або комбінованим наповненням. Встановлення наповнення може здійснюватися горизонтально або вертикально.

Для забезпечення додаткової жорсткості і автоматизації розгорнутих воріт серії ADS 400 встановлюється профіль імпосту , який входить до стандартної комплектації готових виробів. Висота установки профілю залежить від типу та виду наповнення.

EPDM - ущільнювач, встановлений між профілем штапика і наповненням, забезпечує збереження наповнення і виключає зазори в конструкції воріт і хвірток.

Можливість установки різних видів наповнень та їх комбінацій дозволяє виготовити і запропонувати кінцевому споживачеві різні за вартістю і виконанням конструкції воріт - від економічних до елітних.

Розміри отвору (для профілю 96х177мм) висота (м)від 1,2 до 3,2 ширина (м)від 2,0 до 5,0
Тип монтажу воріт накладний вбудованфий
Напрями відкривання всередину всередину/назовні

Комплектуючі для розгорнутих воріт і хвіртки

 • Завіси
 • Електроклямка
 • Замок
 • Засув
 • Хвіртки

  Зручний монтаж

  Конструкція профілів для хвірток серії ADS400 передбачає можливість виконання хвіртки в єдиному стилі з конструкцією відкатних воріт. Конфігурація профілів системи дозволяє виготовити конструкції з різними типами відкривання і монтажу.

  Хвіртка з накладними завісами

  Базовий варіант конструкції включає раму з алюмінієвих профілів, наповнення, фурнітуру. Встановлення і кріплення наповнення аналогічне конструкції відкатних та розсувних воріт.

  Кутові з'єднання збираються за допомогою натискуючого стягуючого кутка або алюмінієвого кутового з'єднувача. Застосування натискуючих кутків забезпечує просту збірку і монтаж / демонтаж виробів на об'єкті замовника, а також не вимагає всановлення додаткового обладнання для опресовки кутових з'єднань.

  Розміри отвору (для профілю 96х177мм) висота (м)від 1,2 до 3,0 ширина (м)від 1,0 до 1,5
  Тип монтажу воріт накладний вбудований
  Напрямки відкривання всередину всередину/назовні

  Cтулки розсувних воріт і хвіртка фіксуються за допомогою надійних високоякісних трисекційних накладних завісів компанії FAPIM, що виключає провисання стулок і хвіртки в процесі експлуатації воріт.

  Рама і стулка хвіртки виготовляються з алюмінієвих профілів, стійких до корозії, заповнених сендвіч-панелями, алюмінієвим профілем, профілем роликової прокатки або будь-яким іншим листовим матеріалом товщиною до 45 мм.

  Для забезпечення додаткового захисту майна у хвіртку можна встановити автоматичний електрозасув. Електрозасув призначений для дистанційного відкривання дверей і встановлюється одночасно з домофонами та іншими системами контролю доступу. Встановлення здійснюється в заздалегідь підготовлений паз відповідної планки хвіртки.

 • Особливості конструкції

  Комбінація видів наповнень

  Встановлення розділового профілю дозволяє здійснити монтаж комбінованого наповнення в одній рамі.

  Висока надійність

  Оптимальна геометрія, високі характеристики міцності профілів і комплектуючих забезпечують надійність і тривалу експлуатацію конструкцій.

  Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів. Це орієнтовно - 10 років експлуатації воріт ( по 4 відкривання / закривання воріт щодня).

  Стійкість до корозії

  Всі основні елементи конструкції виготовлені з пофарбованого полімером алюмінієвого профілю, що виключає корозію і значно збільшує термін експлуатації виробів.