Гаражні секційні ворота

Технічно зрілі рішення і високоякісні матеріали - це два основних принципи, якими ми керуємося під час виготовлення секційних воріт. Ми прагнемо , щоб , купуючи ворота від компанії Stekloplast, Ви купували за доступними цінами якісні , надійні та безпечні ворота , експлуатація яких приносила б Вам тільки відчуття комфорту. Ми пропонуємо гаражні секційні ворота виробництва « АЛЮТЕХ» , які користуються попитом у країнах СНД і Балтії, а також у Німеччині, Франції, Австрії, Голландії, Чехії та інших країнах Західної та Східної Європи.

Переваги

Фото – gate-garage-sections

Міцність і надійний захист

Спеціальний ущільнювач виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- та звукоізоляцію воріт.

Простір між стінками заповнено спіненим поліуретаном, що не містить фреонів, який надійно захищає від холоду і підтримує комфортну температуру в приміщенні.

Панель виготовлена ​​з оцинкованої сталі з високоякісним полімерним покриттям, що відрізняється високими антикорозійними властивостями і високою стійкістю до появи подряпин.

Одна з найміцніших панелей у Європі
Фото – gate-garage-sections

Безпека для всієї родини

У конструкції воріт передбачено захист від падіння полотна і защемлення пальців, захист від зачепу і порізу. Системи захисту входять до стандартного комплекту воріт і постачаються без додаткової надбавки до ціни.

Ворота виробництва заводу «АЛЮТЕХ» цілком відповідають вимогам європейських стандартів безпеки: EN 12604; EN 12453 ; EN 12424 ; EN 12425 ; EN 12426.

Економія простору у Вашому гаражі

Завдяки своїй конструкції секційні ворота залишають вільним простір перед гаражем і зберігають розміри проїзду.

Ворота від компанії Stekloplast виробництва заводу «АЛЮТЕХ» можна встановлювати практично в будь-який гаражний отвір. Мінімальна висота перемички, необхідна для монтажу воріт, складає лише 10 см.

Енергоефективність

Високі теплоізоляційні характеристики воріт «АЛЮТЕХ» підтверджені випробуваннями, проведеними лабораторіями:

Санкт-Петербурзького державного архітектурно-будівельного університету (СПбГАСУ) . Програма випробувань розроблена спільно з ФГУП "Всеросійський НДІ метрології імені Д. І. Менделєєва »;

Науково -дослідного інституту НІСД (Болгарія).