Промислові секційні ворота

Технічно зрілі рішення і високоякісні матеріали - це два основних принципи, якими ми керуємося при виготовленні секційних воріт. Ми прагнемо, щоб, купуючи ворота «АЛЮТЕХ», Ви придбали за доступними цінами якісні, надійні та безпечні ворота, експлуатація яких надавала б Вам відчуття комфорту. Сьогодні секційні ворота « АЛЮТЕХ» користуються попитом у країнах СНД і Балтії, а також у Німеччині, Франції, Австрії, Голландії, Чехії та інших країнах Західної та Східної Європи. Ворота « АЛЮТЕХ » установлено на сотнях тисяч об'єктів . Секційні ворота « АЛЮТЕХ» бездоганно виконують функції із забезпечення комфорту і безпеки, втілюючи в собі естетику системної якості, гідну Вас і Вашого будинку.

Переваги

 • Фото – gate-industrial-Міцність

  Міцність і надійний захист

  Спеціальний ущільнювач виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- та звукоізоляцію воріт.

  Простір між стінками заповнений спіненим поліуретаном, що не містить фреонів, який надійно захищає від холоду і підтримує комфортну температуру в приміщенні.

  Панель виготовлена ​​з оцинкованої сталі з високоякісним полімерним покриттям, що має високі антикорозійні властивості і високу стійкість до появи подряпин.

 • Фото – gate-industrial-Довговічність

  Довговічність, підтверджена випробуваннями

  Повітря в прибережних і промислових районах має високий ступінь вологості і насичене аерозолями морських солей.

  Полотно секційних воріт «Стеклопласт» чудово переносить вплив даних факторів і залишається привабливим протягом усього терміну експлуатації.

  У промислових воротах застосовуються комплектуючі , що мають високі антикорозійні властивості (фурнітура з нержавіючої сталі, захисні покриття елементів воріт) і подовжують термін служби воріт.

 • Фото – gate-industrial-Інтенсивність

  Висока інтенсивність використання

  Особливість промислових воріт - висока інтенсивність використання.

  Індивідуально дібрані торсіонні пружини компенсують вагу полотна воріт, завдяки чому навіть важкі промислові ворота можна відчиняти й зачиняти вручну.

  Ресурс пружин розрахований на 25 000 циклів підйомів- опускання. Для інтенсивного використання воріт можна встановити пружини з ресурсом до 100 000 циклів підйомів-опускання.

 • Фото – gate-industrial-Енергоефективність

  Енергоефективність

  Високі теплоізоляційні характеристики воріт «АЛЮТЕХ» підтверджені випробуваннями, проведеними лабораторіями:

  •  

   Санкт-Петербурзького державного архітектурно -будівельного університету (СПбГАСУ). Програма випробувань розроблена спільно з ФГУП "Всеросійський НДІ метрології імені Д. І. Менделєєва»;

  •  

   Науково-дослідного інституту НІСД (Болгарія).

 • Фото – gate-industrial-Безопасность Декларація відповідності будівельним директивам ЄС у галузі безпеки продукції

  Гарантована безпека

  Безпека персоналу під час експлуатації воріт - це важливо!

  У конструкції воріт передбачено захист від падіння полотна і защемлення пальців, захист від зачепу і порізу.

  Системи захисту входять до стандартного комплекту воріт і постачаються без додаткової надбавки до ціни.

  Ворота «Stekloplast» відповідають вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453.

 • Фото – gate-industrial-Ворота для будь-якого отвору

  Ворота для будь-якого отвору

  10 видів конструкції промислових воріт дозволяють провести монтаж у приміщеннях з будь-якими особливостями отвору: низькою перемичкою, високими стелями або похилим дахом.

  Секційні ворота можуть установлюватися в отвори завширшки 7 м і висотою 6 м. Конструкція таких воріт додатково посилена, щоб забезпечити надійність і безпеку експлуатації.