Ворота

Ворота - це важливі складові захисту території. Вони є частиною огорожі і передбачають створення обмеженого доступу для сторонніх людей і транспорту. Сучасні ворота зробили крок далеко вперед у своєму призначенні. Їх ефективне використання визначається автоматичними системами, додатковими засобами захисту і простим управлінням. Таким чином, різні моделі воріт пропонують підвищену надійність, поєднується з комфортом і легкістю в експлуатації.

Конструкції сучасних воріт

Для різних цілей можна використовувати найбільш підходящі варіанти воріт, які стануть основою захисту приватної або промислової території.

Гаражні секційні ворота

Такі підйомні ворота стають ідеальним доповненням сучасного гаража. Вони відрізняються підвищеною надійністю, і найбільш безпечним використанням. Під час їх відкриття або закриття можна не переживати якщо поруч є діти. Багатофункціональні автоматичні ворота мають захист від падіння полотна, порізів і защемлення пальців.

Відкатні, розсувні ворота і хвіртки

Якісні в'їзні ворота, представлені великим вибором моделей, серед яких найбільше позитивних відгуків мають відкатні варіанти. Такі автоматичні ворота виготовляються із застосуванням високоякісних комплектуючих елементів, що визначають надійну роботу і довгий термін служби даних конструкції. Розкривні ворота і хвіртки, це кращий вибір для обмеженого простору. Вони відрізняються більшою доступністю і прекрасними експлуатаційними характеристиками.

Промислові секційні ворота

Промислові в'їзні ворота - це високотехнологічні конструкції, які призначаються для високої інтенсивності використання. Дані елементи промислових споруд дозволяють створити оптимальні умови для енергозбереження та підвищеної захисту об'єктів, в яких встановлюються ворота.

Вибір воріт в компанії Stekloplast

Компанія Стеклопласт пропонує купити ворота високої якості за найбільш вигідними цінами. Широкий вибір моделей продукції і кращі умови співпраці, дозволяють замовити підходящі ворота без переплат. Відвідувачі сайту можуть побачити фото конструкцій і їх комплектуючих елементів, які використовуються у виробництві воріт. Вибирайте відкривні, відкатні і підйомні ворота в бажаному кольорі і необхідної комплектації для їх комфортного використання і прекрасного зовнішнього вигляду.