• Сервіс

  banner

  Правило № 20

  Приходити на встановлення своєчасно та з посмішкою. Йдучи, винести сміття.

  Stekloplast. Вікна за правилами.

 • Фото — company-about-Консультація

  Консультація

  Менеджер - консультант дохідливо й компетентно відповідає на всі Ваші запитання, надає детальну консультацію та допомагає дібрати вікна, двері, ролети та ворота, які максимально відповідають Вашим уявленням про ідеальний комфорт.

 • Замір

  Технічний спеціаліст здійснює замір у бахілах і на Ваше прохання пояснюе всі технічні нюанси просто й дохідливо. Крім того, він несе повну відповідальність (зокрема, і фінансову) за зняті розміри.

 • Фото — company-about-Документы

  Пакет документів

  Під час оформлення замовлення Ви отримуєте оригінал договору, специфікацію, рахунок, копію карти заміру, гарантійний талон, а також інструкцію з експлуатації, після монтажу - акт виконаних робіт. Цей пакет документів цілком гарантує юридичну безпеку Вашого замовлення.

 • Фото — company-about-Доставка

  Доставка

  Доставка та підняття виробів здійснюється відповідно до визначених термінів. Час та дата узгоджуються заздалегідь, щоб Ви могли спланувати свій день.

 • Фото — company-about-Монтаж

  Монтаж

  Монтажники прибувають своєчасно, професійно виконують свою роботу, мають охайний вигляд, поводять себе ввічливо та коректно. Монтаж виробів від ТМ Steklopalst здійснюється за єдиною технологією, що відповідає вимогам ДСТУ.

 • Прибирання та винесення сміття

  Після завершення монтажних робіт наші спеціалісти обов'язково прибирають після себе та виносять будівельне сміття на сходи до ліфту.

 • Фото — company-about-Звонок />
    </span>
    <h4>Дзвінок після монтажу</h4>
    <p>Протягом 5 днів після монтажу Вам подзвонить менеджер- консультант . Ви зможете розповісти йому про те , як працюють Ваші вікна , двері , ролети або ворота , а також оцінити роботу наших співробітників. Кожного дня ми думаємо про те , що ми ще можемо зробити для комфорту наших покупців. Тому будемо вдячні , якщо Ви підкажете нам , чим можна поліпшити нашу роботу.</p>
  </li>
  <li>
    <span class= Фото — company-about-Гарантия

  Гарантійне обслуговування

  Ми несемо повну відповідальність за якість наших виробів. Тому протягом 5 років готові здійснити необхідний ремонт або заміну виробу безкоштовно, якщо воно виготовлене з виробничим браком, що трапляється вкрай рідко. Сьогодні виробничий брак складає 0,09 % від загального обсягу вироблених конструкцій, і ми постійно прагнемо його зменшення.

 • Фото — company-about-Сервис

  Сервісне обслуговування

  З часом у Вас виникне бажання здійснити профілактичну діагностику або модернізувати Ваші вікна, двері, ролети або ворота. Наш Сервісний центр із задоволенням допоможе Вам щодо всіх питань, пов'язаних з обслуговуванням, ремонтом та модернізацією конструкцій. Достатньо зателефонувати за номером 0-800-501-539 та залишити заявку.