• Кар'єра

  banner

  Правило №2

  Грати у команді. Грати красиво. Грати на результат.

  Stekloplast. Вікна за правилами.

 • Фото — company-about-Александр Букуч

  Олександр Букуч

  Розпочав роботу як співробітник технічного відділу (2004), згодом став заст. начальника цеху МПІ (2012). Сьогодні керує цехом МПІ (2013).

  По правді кажучи, я - не кар'єрист. Просто всі ці роки сумлінно працював. Очевидно, непогано вирішував поставлені завдання.

  Із Stekloplast мене пов'язує не тільки кар'єра, а й особисте щастя. Шість років тому я зустрів тут свою майбутню дружину.

 • Фото — company-about-Дмитрий Душин

  Дмитро Душин

  В кар'єрному зростанні пройшов сходинки складальника (2001), майстра дільниці ламінації (2008), начальника дільниці наклеювання плівки (2007), начальника дільниці ламінації (2009). З 2013 року обіймає посаду начальника цеху склопакетів.

  Я виріс у цій компанії із звичайного робітника до ТОП-менеджера. І зрозумів, що терпіння і праця все здолають. Нехай маленькими кроками, нехай повільно… слід завжди рухатися вперед.

  Моя кар'єра - це не тільки моє надбання. Усі ці роки навколо мене були правильні, гідні люди. Мені до душі моя команда, мій колектив.

 • Фото — company-about-Ольга Дудка

  Ольга Дудка

  Розпочала роботу в компанії з позиції менеджера салону у 2010 році. Через рік стала адміністратором мережі салонів у Дніпропетровську. З 2012 року очолює всеукраїнську роздрібну мережу Stekloplast.

  "Приємно, що я стояла біля витоків стратегії сервісності та клієнтоорієнтування, які сьогодні є основами нашої компанії. Особисто мені дуже близька така позиція. Я з гордістю усвідомлюю, що наша стратегія сформована завдяки і моїм зусиллям.

  А за своїх менеджерів я горою!"

 • Фото — company-about-Татьяна Тимчишина

  Тетяна Тимчишина

  У 2007 році стартувала з позиції менеджера салону. У 2009 році отримала посаду менеджера супроводу дилерських замовлень. З 2012 року очолює представництво Stekloplast в АР Крим.

  "Stekloplast - це перший мій робочий досвід. Тут загартувався мій характер. У компанії працюють тільки сильні особистості, й поруч з ними ти мимовіль стаєш таким же. Це велика частина мого життя - разом із Stekloplast відбулося моє становлення як робітника, сформувалися такі важливі якості, як стриманість, відповідальність, уважність, працездатність. Завдячуючи навчаючим тренінгам, відбулося зростання мене як особистості, розширився світогляд. В Stekloplast неможливо залишатися на одному місці - постійний динамічний розвиток компанії та стимулювання робітників - все це сприяє зростанню й поступу тільки вперед!

  Компанія постійно знаходиться у розвитку, прагне бути на крок попереду, впроваджує нові продукти, ідеї, підходи. А все це неможливе без належного розвитку співробітників. Надзвичайно багато сил, емоцій та матеріальних витрат вкладається в освіту та зростання робітників і компаньйонів. У складні моменти завжди можна розраховувати на підтримку колег, компанії".

 • Фото — company-about-Станислав Тяпкин

  Станіслав Тяпкін

  У 2000 році прийшов до Stekloplast монтажником. Згодом перейшов на посаду технічного спеціаліста (замірника). У 2006 році очолив конструкторський відділ. З 2012 року технічний директор Stekloplast.

  "Мій графік залежить від обставин. Трапляється, у сезон я маю знаходитися у трьох різних містах одночасно. Багато часу знаходжуся за кермом. Люблю спостерігати, як виростають хмарочоси, які ми склимо. Люблю створювати цікаві конструкторські рішення. Поважаю своїх колег. Ми живемо з ними в одному форматі".

 • Фото — company-about-Елена Кондратенко

  Олена Кондратенко

  У 1998 році прийшла до компанії молодшим менеджером по роботі з клієнтами. У 2007 році стала менеджером з розвитку. У 2010 році отримала посаду керівника відділу супроводу замовлень. А з 2012 року до її підпорядкування перейшли також регіональні представництва Stekloplast з усієї України.

  "Я прийшла сюди дівчинкою після Вишу. Тепер керую одним з ключових відділів. Звичайно ж, я значно зросла як професіонал та особистість за ці роки, навчилась керувати людьми, бути ефективною на своєму місці та розкривати потенціал інших . Мені подобаються люди, з якими я працюю. Подобаються клієнти (дилери). Я відчуваю до них щиру повагу та захоплююся їх підприємницьким талантом. А як матері двох дітей мені дуже імпонує стабільність компанії".