• Кар'єра

    banner

    Правило №2

    Грати у команді. Грати красиво. Грати на результат.

    Stekloplast. Вікна за правилами.

Нам цікаво працювати з тими, хто усвідомив свій вибір. Немає сенсу приходити в компанію на місяць або навіть на рік. До нас потрібно приходити надовго. Ми створюємо всі умови для цього - починаючи з компенсаційного пакету і достойної заробітної плати, закінчуючи організацією корпоративів та навчання провідних працівників у кращих бізнес-школах країни.

Ми приймаємо не професіоналів, а особистість. Попередній досвід має значення. Важливіше, щоб здобувач поділяв цінності компанії, був спроможним виконувати складні різнопланові завдання та нести персональну відповідальність за свою роботу.

Салони й офіси

Продавці Stekloplast у регіональних офісах і салонах - це особливі, талановиті люди. У їх арсеналі сотні методів та ідей. Вони знають, як обслуговувати своїх покупців ще краще й домогтися довіри нових клієнтів. Вони вміють "вишиковувати черги" у своїх салонах й офісах, домагатися вигідних умов співпраці і сповнювати серця оточуючих любов'ю до ТМ Stekloplast назавжди.

Справжніх продавців не лякає скромна ставка. Їх приваблює необмежений відсоток від особистих продажів. Таким продавцям ми створюємо найкращі умови для роботи: комфортабельне робоче місце, гідну оплату праці, необхідне навчання, мотивуючі поїздки за кордон, корпоративний відпочинок.