Компанія Stekloplast - це велика національна компанія. Щоб у будинках покупців продукції ТМ Stekloplast панували затишок і комфорт, сотні людей щоденно працюють у виробничих цехах, головному офісі, а також у салонах та регіональних офісах.

Виробництво

Виробництво- це основа нашої компанії. Головне завдання виробництва - створити якісний продукт. Тому для співробітників виробничого комплексу створені максимально комфортні умови роботи.

  • Виробництво -максимально автоматизовано.Ручну працю зведено до мінімуму.
  • Працюють програми розвитку персоналу.Зокрема,більшість вакантних керівних посад посідають співробітники компанії, а не запрошені спеціалісти.
  • Для співробітників виробничого комплексу на території працюєїдальня працює їдальня та гарячий душ. Годують, до речі, смачно й недорого.
  • До наших цехів легко дістатися громадським транспортом.Виробничий комплекс розташований у центрі м.Дніпропетровська.

Офіс

Співробітники офісу виконують супроводжуючу функцію, вони буфер між виробництвом та службою продажів. В офісі працюють відділи маркетингу й постачання, бухгалтерія та сервісна служба, відділи персоналу та супроводу замовлень, транспортний, конструкторський, фінансовий та багато інших необхідних компанії відділів.