Самонесучі сітчасті конструкції

Правило №22

Реагувати на дзвінок в Сервісний Центр,
як на сигнал про пожежу.

Stekloplast. Вікна за правилами.

Компанія Stekloplast проектує і виробляє самонесучі сітчасті конструкції унікальні за своїми фізико-механічними характеристиками, що складаються із сталевих (або алюмінієвих) стрижневих і вузлових елементів, що дозволяє легко змонтувати найскладнішу споруду.

Конструкція збирається без застосування зварювальних технологій інституту - всі з'єднання болтові, що забезпечує додаткову міцність конструкції і швидкість виробництва і монтажу. Просторовий каркас допускає взаємозаміщення будь-яких елементів конструкції без зміни несучої здатності будови.

Проектування будівлі - важлива частина, що визначає естетику, конструкційні особливості та основні параметри майбутньої будівлі або його конкретного елемента. На цьому етапі архітектори та проектувальники Stekloplast допоможуть реалізувати будь-яку найсміливішу задумку замовника.

 

Завдяки ідеальному розрахунку вузлів з'єднань і високої точності монтажу значно підвищується надійність і міцність конструкції.

Ретельне опрацювання на стадії проектування є ключовою характеристикою стилю роботи компанії Stekloplast.

Висококваліфіковані фахівці компанії Stekloplast мають успішний досвід у проектуванні, виготовленні і монтажу об'єктів за індивідуальним замовленням, де потрібна спеціально розроблена до конкретного об'єкта конструкція. Поряд з розробкою індивідуальних конструкцій ми пропонуємо ряд типових конструктивних рішень з готовою проектною документацією. Stekloplast бере участь у розробці масштабних проектів.

Переваги застосування самонесучих сітчастих конструкцій:

1.  можливість побудувати поверхні будь-яких форм і масштабів

2.  можливість розробки як унікальних, так і типових конструктивних рішень

3.  висока точність

4.  висока швидкість проектування, виробництва і монтажу, як наслідок зменшення термінів будівництва.

5. можливість пристрою як в інтер'єрі, так і на відкритому повітрі (тому тип покриття продиктований бажанням замовника і архітектурним задумом)

6. підходить для будь-яких покрівельних матеріалів (скло, нержавіюча сталь, композитні матеріали).

Ми пропонуємо нашим Клієнтам самонесучі сітчасті конструкції, які здатні вирішити найскладніші архітектурні завдання:

Великопролітні до 100 м Оболонки
Купола та своди Вільні форми
Фасадні системи Мости і переходи
Арки