Комплексні фасадні рішення

Правило №2

Грати в команді.Грати красиво. Грати на результат

Stekloplast. Вікна за правилами.

Компанія Stekloplast - це сімейна компанія, заснована в 1997 році.

На початку своєї історії Stekloplast представляв собою потужний завод повного циклу з виробництва вікон, дверей з металопластику та алюмінію, а також склопакетів, ролет, воріт і зовнішніх фасадів.

З 2003 року Stekloplast вийшов на ринок розробки і постачання комплексних рішень в області фасадного будівництва.

На сьогоднішній день Stekloplast лідер у виробництві енергозберігаючих світлопрозорих конструкцій, найбільша в Україні інжинірингова компанія за обсягом виконаних робіт.

Фахівці компанії здійснюють повний комплекс фасадних робіт від проектування до здачі об'єкта в експлуатацію, включаючи тахеометрів, погодження технічної документації, монтаж вентильованих фасадів, фасадне скління, технічний та авторський нагляд.

Виробничий дивізіон компанії об'єднав навісні вентильовані фасади і світлопрозорі конструкції, алюмінієві вітражі, зенітні ліхтарі і світлопрозорі дахи,  вікна та віконні конструкції, двері і вхідні групи, зимові сади.

 

Висока якість робіт досягається підбором сучасних матеріалів і систем, використанням сучасних технологій і чітким управлінням проектами. Завдяки такому підходу, Stekloplast може реалізувати проекти найсміливішого дизайну і будь-якої складності.

Маючи реальний досвід проходження кожного етапу роботи з фасадами, ми несемо консолідовану відповідальність за якість, терміни і вартість всього фасадного проекту і гарантуємо його успішну реалізацію.

Основний принцип роботи Stekloplast - втілення масштабних проектів у будівництві, поєднання раціональності, естетики та прогресивних технологій. Накопичений досвід Stekloplast на ринку комплексних фасадних рішень, постійний розвиток, пошук нових технологій і матеріалів - все це робить Stekloplast надійним партнером для своїх клієнтів.