Видео

Новости

Нестандартные пластиковые окна

Нестандартные пластиковые окна

Нестандартные окна смотрятся оригинально и красиво, но не уступают своими свойствами стандартным окнам. И если Вам наскучили типичные белые окна квадратной или прямоугольной формы, компания “Stekloplast» поможет уйти от обыденности, сделав ваш дом уютным и красивым.

Теплый монтаж окон

Теплый монтаж окон

Буквально только Вы заменили окна, а у Вас образуется сырость и плесень на откосах и углах оконной рамы!? И абсолютно не важно много или мало денег вы потратили на приобретение окон – вы все равно разочарованы?

Stekloplast – двадцать.

Stekloplast – двадцать.

Это уже свершившийся факт.
20 лет работы по правилам.
20 лет построения правил для украинского рынка. 

Про компанію Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.