Видео

Новости

Новейшая разработка компании SCHÜCO с внедрением компанией Stekloplast.

Новейшая разработка компании SCHÜCO с внедрением компанией Stekloplast.

  Три дня кропотливой работы, под чутким руководством представителей наших надежных партнеров компании SCHÜCO, и уже через год "ЖК Сигнатур" (г. Киев, Печерский район) станет показательным объектом остекленным компанией Stekloplast, с использованием новейшей разработки подъемно-раздвижных конструкций максимального габарита из профиля...

Остекление элитного жилого дома в Тбилиси (Грузия)

Остекление элитного жилого дома в Тбилиси (Грузия)

Друзья, компания Stekloplast завершила остекление Элитного Жилого Дома по адресу: ул. Тактакашвили, г. Тбилиси (️Грузия)...

Подарки для наших партнеров

Подарки для наших партнеров

Друзья, напоминаем что для наших дилеров, до конца 2017 года, работает программа лояльности "SP клуб - мой клуб"...

Про компанію Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.