Видео

Новости

Раздвижные двери smart-slide из профильной сиcтемы aluplast

Раздвижные двери smart-slide из профильной сиcтемы aluplast

Панорамное остекление – очень популярная услуга в дизайне и архитектуре. Серия раздвижных дверей smart-slide полностью отвечает запросам последних тенденций. И это позволило создать конструкцию с параметрами 5,85 х 2,5 м. Блокировка по всему периметру створки обеспечивает надежное закрытие, и в то же время, раздвижными дверями легко управлять благодаря легкому скольжению створки в раме. Это важное преимущество в ежедневном использовании - больше не нужно прилагать усилия для открытия и закрытия створки. 

Подоконники Plastolit™

Подоконники Plastolit™

Встречайте новинку! В компании Stekloplast доступны подоконники Plastolit.

Подоконники Рlastolit сочетают в себе монолитную прочность, идеально ровную глянцевую или матовую поверхность, самое современное ламинационное покрытие.

ПРОФИЛЬ WDS СЕРОГО ЦВЕТА

ПРОФИЛЬ WDS СЕРОГО ЦВЕТА

Доступны к заказам изделия из серого профиля WDS для двухсторонней ламинации.

Про компанію Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.