Видео

Новости

Оконная фурнитурнитурная система activPilot Comfort PADS с параллельным смещением

Оконная фурнитурнитурная система activPilot Comfort PADS с параллельным смещением

Нестандартные окна ✔ круглые, ✔ овальные, ✔ арочные, ✔ треугольные, ✔  трапециевидные, придают жилью некоторую изюминку, при этом не уступают своими свойствами стандартным окнам. Для тех, кому наскучили типичные белые окна квадратной или прямоугольной формы, компания Stekloplast поможет:

- уйти от обыденности,

- сделает любое помещение уютным и красивым,

- обеспечить здоровую и безопасную вентиляцию - используя при производстве окон фурнитурную систему activPilot Comfort PADS с параллельным смещением от компании Winkhaus, которая является идеальным решением для окон нестандартной формы.

Подъёмно-раздвижные дверей HST 85 мм из профильной системы aluplas от компании Stekloplast

Подъёмно-раздвижные дверей HST 85 мм из профильной системы aluplas от компании Stekloplast

Уже в этом сезоне в серийном производстве компании Stekloplast инновационные подъёмно-раздвижные дверей HST 85 мм из профильной системы aluplas, которые впечатляют не только возможными габаритами 6,50 м x 2,80 м, но и своей энергоэффективностью. 

Многоточечный замок серии AV3 Winkhaus

Многоточечный замок серии AV3 Winkhaus

Многоточечный замок серии AV3 – это не только новая автоматическая система запирания, но и новые возможности для Вашего дома

Про компанію Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.