Видео

Новости

🎂🎁🎈 Наталья Игоревна, с Днём Рождения!

🎂🎁🎈 Наталья Игоревна, с Днём Рождения!

Будьте счастливы, будущее за Вами!
Команда Stekloplast.

Ламинация ПВХ профиля компанией Stekloplast

Ламинация ПВХ профиля компанией Stekloplast

При производстве изделий в ламинации, компания Stekloplast использует:

  1. профильную систему aluplast трех цветов (шоколадно-коричневый, карамельный и белый);

  2. декоративную пленку израильского производителя «WinShield», нарезка которой выполняется на...

Сервисное обслуживание компании Stekloplast

Сервисное обслуживание компании Stekloplast

Уважаемые клиенты, компания Stekloplast выполняет сервисное обслуживание, то есть абсолютно все работы по ремонту металлопластиковых окон и дверей!
Данные услуги могут заказать и клиенты, изделия которых были изготовлены на других заводах...

Про компанію Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.