Видео

Новости

Снижение цены на продукцию в ламинации цвета "антрацит песчаный"

Снижение цены на продукцию в ламинации цвета "антрацит песчаный"

Уважаемые партнёры!

Рады сообщить Вам о снижении цены на продукцию в ламинации цвета "Антрацит песчаный" на базе профиля WDS 500.
C 12 февраля 2018 г. стоимость профиля...

Новая фурнитура activPilot Comfort PADK

Новая фурнитура activPilot Comfort PADK

При остеклении помещений с высокой концентрацией влаги стает вопрос о систематическом удалении этой влаги. Это обязательное условие для предотвращения плесени и грибка в ванных комнатах, кухнях или иных помещений с повышенной влажностью. И это вопрос не только эстетического вида, но и вопрос нашего здоровья. Удаляет лишнюю влагу с помещения современная фурнитура activPilot Comfort PADK, которая предоставляет возможность безопасного и рационального поступления свежего воздуха...

✨ LED окно от Stekloplast

✨ LED окно от Stekloplast

✨  Для установки светодиодной подсветки в стеклопакет может использоваться как одно так и двухкамерный стеклопакет - это не принципиально. Если однокамерный стеклопакет, то дистанция не менее 22 мм. (это необходимое условие для...

Про компанію Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.