Видео

Новости

Программа IQ energy в UKRSIBBANK

Программа IQ energy в UKRSIBBANK

Уважаемые клиенты, по Вашим просьбам компания Stekloplast совместно с UKRSIBBANK предлагает вашему вниманию программу IQ-energy 💥35 % компенсации от UKRSIBBANK

Уникальное предложение на рынке Украины. Получите 35% компенсации от суммы кредита на энергоэффективные товары по программе IQ energy!

Сертификат от aluplast

Сертификат от aluplast

Компания Stekloplast благодарит надежного партнера компанию aluplast ( Aluplast Middle East - UPVC Window Profiles Systems ) за почетную награду 📜

Обучающий семинар "Инновации от aluplast и теплый монтаж"

Обучающий семинар "Инновации от aluplast и теплый монтаж"

6 апреля 2018 года, состоялся обучающий семинар под названием "Инновации от aluplast и теплый монтаж", который проходил в ресторанно-гостиничном комплексе “Road Star”. Мероприятие было организовано несколькими частями...

О компании Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.