Видео

Новости

Новинка Stekloplast - окна из профиля SP ideal 7000

Новинка Stekloplast - окна из профиля SP ideal 7000

Зустрічайте новинку в продуктовій лінійці компанії Stekloplast – вікна з профілю SP ideal 7000 – німецький профіль від компанії aluplast.

Компания 𝘚𝘵𝘦𝘬𝘭𝘰𝘱𝘭𝘢𝘴𝘵 выполняла остекления ЖК «Клубный дом Chelsea»

Компания 𝘚𝘵𝘦𝘬𝘭𝘰𝘱𝘭𝘢𝘴𝘵 выполняла остекления ЖК «Клубный дом Chelsea»

Компания 𝘚𝘵𝘦𝘬𝘭𝘰𝘱𝘭𝘢𝘴𝘵 выполняла остекления ЖК «Клубный дом Chelsea» 🏢, Одесса и получила от клиента отзыв, которым трудно не поделиться ☺️

Новые улучшенные профильные системы WDS

Новые улучшенные профильные системы WDS

Каждый человек, выбирающий металлопластиковые окна, всегда думает о будущем, думает о том, что выбранное окно принесет ему завтра, сможет ли оно отвечать его требованием через годы. Профиль — главный элемент любого окна, именно от него зависит долговечность и надежность всей конструкции. На первый взгляд профиль для окон ПВХ от разных производителей выглядит практически одинаково. Но это только на первый взгляд. 

О компании Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.