Видео

Новости

Подоконник DANKE KOMFORT

Подоконник DANKE KOMFORT

Уважаемые клиенты, обращаем ваше внимание на доступность подоконника DANKE KOMFORT!

Доступный подоконник может выглядеть блестяще, если это - KOMFORT.

Что такое KOMFORT...

🚪 Дверные конструкции для Солонянской опорной школы

🚪 Дверные конструкции для Солонянской опорной школы

Компания Stekloplast, произвела дверные конструкции 5-ти цветов для Солонянской опорной школы в Днепропетровской области:

Тренинг от компании-партнера AXOR INDUSTRY

Тренинг от компании-партнера AXOR INDUSTRY

2 марта, в обучающем центре AXOR Academy, для дилеров компании Stekloplast , компанией-партнером AXOR INDUSTRY, был проведен обучающий тренинг на тему: «Опытный переговорщик»...

О компании Stekloplast

Stekloplast тоді

Історія компанії бере свій початок в 1997 році, зі звичайного обговорення бізнес ідеї на святкуванні дня народження керівника компанії, Наталії Єремєєвої. 

У тому ж році ми відкрили наш перший офіс в рідному місті Дніпропетровську, а вже через декілька років, по мірі зростання компанії, наші вікна стали доступні по всій Україні.

Саме тоді ми стали першим вітчизняним виробником металопластикових віконних і дверних систем.

Stekloplast сьогодні

Зараз компанія Стеклопласт є великим національним виробником вікон по всій Україні. Наша місія - робити якісний український продукт з використанням сучасних технологій для того, щоб наші клієнти отримували тільки найкращі металопластикові вікна та двері.

Регіональні офіси компанії Стеклопласт представлені в 24 областях України, що дає можливість поставити сучасні вікна у кожний українській дім і створити в ньому атмосферу тепла і затишку. Саме якість продукції і турбота про наших клієнтів дозволили нам стати лідерами в галузі, а набутий досвід і нові технологічні можливості допомагають втілювати навіть найсміливіші і незвичайні проекти.

Ми надаємо повний спектр послуг з виробництва, продажу та встановлення металопластикових світлопрозорих конструкцій і алюмінієвих виробів. У нас ви знайдете вікна стандартних і нестандартних конфігурацій, алюмінієві конструкції і ролети, а також металопластикові вироби.

Нашими постачальниками є провідні виробники алюмінієвого профілю, ПВХ, скла і фурнітури з Європи. А всі конструкції будь-якої конфігурації виготовляються відповідно до вимог ДСТУ.

Stekloplast. Вікна за правилами.